Meisjes O14-3
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | SV Kampong Hockey MO14-7 |
|
09:15 | 10:20 | uit | route | |
1 jun | HC Kromme Rijn MO14-3 |
|
11:30 | 12:00 | thuis | Veld 1 | |
8 jun | MHC Fletiomare MO14-8 |
|
13:00 | 14:15 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Kromme Rijn MO14-3 | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 26 | 7 | 0 |
2 | Kampong MO14-7 | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 14 | 7 | 0 |
3 | Schaerweijde MO14-5B | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 21 | 14 | 0 |
4 | Spitsbergen MO14-3 | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 |
5 | Fletiomare MO14-8 | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 4 | 28 | 0 |
6 | Doorn MO14-3 | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 9 | 18 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | |||||||||
.. | Doorn MO14-3 | Kampong MO14-7 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schaerweijde MO14-5B | Spitsbergen MO14-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Fletiomare MO14-8 | Kromme Rijn MO14-3 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | |||||||||
.. | Spitsbergen MO14-3 | Doorn MO14-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kromme Rijn MO14-3 | Schaerweijde MO14-5B | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong MO14-7 | Fletiomare MO14-8 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | |||||||||
.. | Spitsbergen MO14-3 | Kampong MO14-7 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schaerweijde MO14-5B | Fletiomare MO14-8 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Doorn MO14-3 | Kromme Rijn MO14-3 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | |||||||||
.. | Kromme Rijn MO14-3 | Spitsbergen MO14-3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schaerweijde MO14-5B | Kampong MO14-7 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Fletiomare MO14-8 | Doorn MO14-3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Spitsbergen MO14-3 | Fletiomare MO14-8 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Doorn MO14-3 | Schaerweijde MO14-5B | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong MO14-7 | Kromme Rijn MO14-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Spitsbergen MO14-3 | Schaerweijde MO14-5B | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong MO14-7 | Doorn MO14-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kromme Rijn MO14-3 | Fletiomare MO14-8 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Doorn MO14-3 | Spitsbergen MO14-3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schaerweijde MO14-5B | Kromme Rijn MO14-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Fletiomare MO14-8 | Kampong MO14-7 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema van de poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Kampong MO14-7 | Spitsbergen MO14-3 | 10:20 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Kromme Rijn MO14-3 | Doorn MO14-3 | 11:55 | Sportpark Tolhuislaan | ||||||
Fletiomare MO14-8 | Schaerweijde MO14-5B | 14:10 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Spitsbergen MO14-3 | Kromme Rijn MO14-3 | 12:00 | Sportpark De Groene Velden | ||||||
Doorn MO14-3 | Fletiomare MO14-8 | 12:05 | Steinheim, Sportcomplex | ||||||
Kampong MO14-7 | Schaerweijde MO14-5B | 13:15 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Schaerweijde MO14-5B | Doorn MO14-3 | 0:00 | Schaerweijde | ||||||
Kromme Rijn MO14-3 | Kampong MO14-7 | 13:40 | Sportpark Tolhuislaan | ||||||
Fletiomare MO14-8 | Spitsbergen MO14-3 | 14:15 | Sportpark Fletiomare Novum |