Meisjes O12-1
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | HC Kromme Rijn MO12-1 |
|
09:00 | 10:05 | uit | route | |
1 jun | MHC Fletiomare MO12-4 |
|
09:40 | 10:10 | thuis | Veld 1 | |
8 jun | MHC Soest MO12-1 |
|
07:45 | 09:00 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Spitsbergen MO12-1 | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 21 | 10 | 0 |
2 | Soest MO12-1 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 17 | 22 | 0 |
3 | Haaskamp MO12-1-mix | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 27 | 17 | 0 |
4 | Schaerweijde MO12-2 | 7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 15 | 18 | 0 |
5 | Fletiomare MO12-4 | 7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 10 | 14 | 0 |
6 | Kromme Rijn MO12-1 | 7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 8 | 17 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | |||||||||
.. | Fletiomare MO12-4 | Kromme Rijn MO12-1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Soest MO12-1 | Haaskamp MO12-1-mix | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen MO12-1 | Schaerweijde MO12-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | |||||||||
.. | Schaerweijde MO12-2 | Fletiomare MO12-4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haaskamp MO12-1-mix | Spitsbergen MO12-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kromme Rijn MO12-1 | Soest MO12-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | |||||||||
.. | Soest MO12-1 | Fletiomare MO12-4 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen MO12-1 | Kromme Rijn MO12-1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haaskamp MO12-1-mix | Schaerweijde MO12-2 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | |||||||||
.. | Soest MO12-1 | Schaerweijde MO12-2 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kromme Rijn MO12-1 | Haaskamp MO12-1-mix | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Fletiomare MO12-4 | Spitsbergen MO12-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Schaerweijde MO12-2 | Kromme Rijn MO12-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen MO12-1 | Soest MO12-1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haaskamp MO12-1-mix | Fletiomare MO12-4 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Haaskamp MO12-1-mix | Soest MO12-1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kromme Rijn MO12-1 | Fletiomare MO12-4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schaerweijde MO12-2 | Spitsbergen MO12-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Spitsbergen MO12-1 | Haaskamp MO12-1-mix | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Soest MO12-1 | Kromme Rijn MO12-1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Fletiomare MO12-4 | Schaerweijde MO12-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema van de poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Kromme Rijn MO12-1 | Spitsbergen MO12-1 | 10:05 | Sportpark Tolhuislaan | ||||||
Schaerweijde MO12-2 | Haaskamp MO12-1-mix | 10:50 | Schaerweijde | ||||||
Fletiomare MO12-4 | Soest MO12-1 | 12:25 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Haaskamp MO12-1-mix | Kromme Rijn MO12-1 | 9:30 | Sportpark 'de Burgwal' | ||||||
Spitsbergen MO12-1 | Fletiomare MO12-4 | 10:10 | Sportpark De Groene Velden | ||||||
Schaerweijde MO12-2 | Soest MO12-1 | 12:40 | Schaerweijde | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Soest MO12-1 | Spitsbergen MO12-1 | 9:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Kromme Rijn MO12-1 | Schaerweijde MO12-2 | 10:00 | Sportpark Tolhuislaan | ||||||
Fletiomare MO12-4 | Haaskamp MO12-1-mix | 12:25 | Sportpark Fletiomare Novum |