loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 27 nov - zon 5 dec - zat 11 dec - zon 12 dec - zat 18 dec - zon 19 dec - zat 8 jan - zon 9 jan

laat schema zien voor



27 november | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 11456  Zwaluwen Utrecht MA1    14:00  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Wesley Zegers (Heren 2) en Maarten Fondse (Heren Veteranen A)
Meisjes A2 11813  Schaerweijde MA4 37   15:15  16:25 uit -   info
Meisjes A3 12231  MHC Leusden MA4 40   14:20  15:30 uit -   info
Meisjes B1 13446  Gooische Hockey Club MB2    13:15  14:00 Veld 1  info
Fluiten: Alexander Heuvelman (Heren 1) en Sjoerd Breedveld (Heren 2)
Meisjes B2 13609  Holestick MB1    12:25  13:10 Veld 3  info
Fluiten: Lotte Overeem (Jong Dames 2) en Elise Schoester (Jong Dames 1)
Meisjes B3 13705  Doornse Hockey Club MB3    14:30  15:00 Veld 3  info
Fluiten: Janelle van Nieuwkoop (Jong Dames 1) en Sofie Tijmes (Jong Dames 1)
Meisjes B4 13661  Hockeyclub Amersfoort MB6 40   16:35  17:45 uit -   info
Meisjes C1 14022  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC2    11:55  12:40 Veld 2  info
Fluiten: Dick van Loo (Heren Veteranen A) en Aron Dekker (Heren 1 - Silver Cup)
Meisjes C2 13990  Hockeyclub De Haaskamp MC1 17   11:10  12:00 uit -   info
Meisjes C3 14291  MHC Fletiomare MC9 45   14:25  15:40 uit -   info
Meisjes C4 14282  H.C. Eemvallei MC4    10:20  10:50 Veld 2  info
Fluiten: Rania Zamouri (Meisjes B1) en Anna-Marije van Wouw (Meisjes B1)
Meisjes C5 14411  HC Rijnvliet MC6    11:40  12:10 Veld 1  info
Fluiten: Milou van Hardeveld (Meisjes B1) en Noor Kemperman (Meisjes B1)
Meisjes D1 14746  Holestick MD1 25   09:35  10:30 uit -   info
Meisjes D2 17241  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD2    10:50  11:20 Veld 3  info
Fluiten: Emmy Maarseveen (Jong Dames 2) en Britt Kampert (Meisjes B1)
Meisjes D3 14660  CMHC MD1 45   08:30  09:45 uit -   info
Meisjes D4 14954  SV Phoenix MD5    09:50  10:20 Veld 1  info
Fluiten: Sari van Ravenswaaij (Meisjes B1) en Yasmin Venema (Meisjes B1)
Meisjes D5 14932  MHC Vianen MD2 45   09:15  10:30 uit -   info
   WATER  
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens A1 11246  HMHC JA3    15:20  15:50 Veld 1  info
Fluiten: Michiel Koopmans (Heren Veteranen A) en Martin Oude Booijink (Heren Veteranen A)
Jongens B1 12679  Hockeyclub SCHC JB4 44   11:45  13:00 uit -   info