loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 28 jan - zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb - zat 18 feb - zon 19 feb

laat schema zien voor



28 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Meisjes O12-3  Nijkerk MO12-1    6 Stoutenburg
Leusden/ TechNative Schammer Hockey Dome
Schammersteeg 2
3835 PT
Stoutenburg
Zaal Meisjes O12-3  MHC Leusden MO12-2    3 Stoutenburg
Leusden/ TechNative Schammer Hockey Dome
Schammersteeg 2
3835 PT
Stoutenburg
Zaal Meisjes O14-2  HC Rijnvliet MO14-2    13:50 VEENENDAAL
Fluiten: Milou van Hardeveld (Meisjes O18-1) en Anne-Britt van Marsdijk (Meisjes O18-1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O14-2  DMHC Shinty MO14-2    1 VEENENDAAL
Fluiten: Anne-Britt van Marsdijk (Meisjes O18-1) en Milou van Hardeveld (Meisjes O18-1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O16-1  Hockeyclub SCHC MO16-4    15:50 VEENENDAAL
Fluiten: Bente Van Rhenen (Zaal DO25-1) en Sietse Nagtegaal (Heren Veteranen A)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O16-1  MHC Fletiomare MO16-4    14:30 VEENENDAAL
Fluiten: Bente Van Rhenen (Zaal DO25-1) en Sietse Nagtegaal (Heren Veteranen A)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O16-2  HC IJsseloever MO16-2    17:50 VEENENDAAL
Fluiten: Yasmin Venema (Meisjes O18-1) en Anna-Marije van Wouw (Meisjes O18-1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O16-2  CMHC MO16-1    16:30 VEENENDAAL
Fluiten: Yasmin Venema (Meisjes O18-1) en Anna-Marije van Wouw (Meisjes O18-1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O16-3  MHC Leusden MO16-6    15:30 Stoutenburg
Leusden/ Schammer Hockey Dome
Schammersteeg 2
3835PT
STOUTENBURG
Zaal Meisjes O16-3  HC IJsseloever MO16-6    16:10 Stoutenburg
Leusden/ Schammer Hockey Dome
Schammersteeg 2
3835PT
STOUTENBURG
Zaal Meisjes O18-3  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MO18-4    18:50 BAARN
Baarn Hockey Dome
de Geerenweg 10
3741RS
BAARN
Zaal Meisjes O18-3  Schaerweijde MO18-4    18:10 BAARN
Baarn Hockey Dome
de Geerenweg 10
3741RS
BAARN
ZAALBLOK  ZAAL SCHC MO16-4 Fletiomare MO16-4    15:10 VEENENDAAL
Fluiten: Sietse Nagtegaal (Heren Veteranen A) en Bente Van Rhenen (Zaal DO25-1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
ZAALBLOK  ZAAL IJsseloever MO16-2 Culemborg MO16-1    17:10 VEENENDAAL
Fluiten: Yasmin Venema (Meisjes O18-1) en Anna-Marije van Wouw (Meisjes O18-1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
ZAALBLOK  ZAAL Rijnvliet MO14-2 Shinty MO14-2    13:10 VEENENDAAL
Fluiten: Milou van Hardeveld (Meisjes O18-1) en Anne-Britt van Marsdijk (Meisjes O18-1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL