loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb - zon 20 feb

laat schema zien voor



29 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal meisjes A1 24011  Dorsteti MA1    14:20 WIJK BIJ DUURSTEDE
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: veld 1
Zaal meisjes A1 23556  SV Kampong Hockey MA2    13:40 WIJK BIJ DUURSTEDE
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: veld 1
Zaal meisjes A2 22649  Holestick MA1    18:50 VEENENDAAL
Fluiten: Jeroen Dijkgraaf (Heren Veteranen A) en Gerard Rothuis (Heren Veteranen A)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes A2 22188  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MA4    17:30 VEENENDAAL
Fluiten: Jeroen Dijkgraaf (Heren Veteranen A) en Gerard Rothuis (Heren Veteranen A)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes B2 25489  MHC Leusden MB4    15:30 STOUTENBURG
Leusden/ Schammer Hockey Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Zaal meisjes B2 25267  MMHC Voordaan MB7    16:10 STOUTENBURG
Leusden/ Schammer Hockey Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Zaal meisjes B4 28442  Doornse Hockey Club MB3    15:30 VEENENDAAL
Fluiten: Jonna van Noortwijk (Meisjes A2) en Isa Leidekker (Meisjes A2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes B4 28669  MHC Leusden MB3    16:50 VEENENDAAL
Fluiten: Isa Leidekker (Meisjes A2) en Jonna van Noortwijk (Meisjes A2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C1 29992  Hockeyclub Amersfoort MC3    12:50 AMERSFOORT
Amersfoort Hockey Dome
Barchman Wuytierslaan 234
3819AC AMERSFOORT
hal: veld 1
Zaal meisjes C1 29757  MHV Maarssen MC3    12:10 AMERSFOORT
Amersfoort Hockey Dome
Barchman Wuytierslaan 234
3819AC AMERSFOORT
hal: veld 1
Zaal meisjes C3 20897  HC Geldermalsen MC2    13:30 VEENENDAAL
Fluiten: Marit Gemmeker (Zaal meisjes A2) en Sinne Govers (Meisjes A2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C3 21124  SV Kampong Hockey MC7    14:50 VEENENDAAL
Fluiten: Sinne Govers (Meisjes A2) en Marit Gemmeker (Zaal meisjes A2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C4 30214  Hockeyclub SCHC MC6    13:30 BILTHOVEN
Stichtsche Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
Zaal meisjes C4 29748  Doornse Hockey Club MC3    14:10 BILTHOVEN
Stichtsche Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
 
Zaal jongens A1 29831  CMHC JA2    16:50 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
Zaal jongens A1 29605  MHC Fletiomare JA4    16:10 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1