loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 25 sep - zat 2 okt - zat 9 okt - zat 16 okt - zat 23 okt

laat schema zien voor



25 september | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 3369  MHC Fletiomare MA4    15:15  15:45 Veld 1  info
Fluiten: Annique van Beek (Dames 2) en Dionne Romijn (Dames 2)
Meisjes A2 3345  SV Phoenix MA3 30   15:35  16:35 uit -   info
Meisjes A3 3607  MHCN MA4 42   16:20  17:35 uit -   info
Meisjes B1 3717  Doornse Hockey Club MB1 35   09:00  10:20 uit -   info
Meisjes B2 3943  SV Kampong Hockey MB5    11:45  12:30 Veld 2  info
Fluiten: Sofie Tijmes (Jong Dames 1) en Janelle van Nieuwkoop (Jong Dames 1)
Meisjes B3 4030  Hockey Club Naarden MB6    14:40  15:10 Veld 3  info
Fluiten: Fleur Schouten (Jong Dames 2) en Meike Vonder (Jong Dames 2)
Meisjes B4 4077  Zwaluwen Utrecht MB3    13:30  14:00 Veld 1  info
Fluiten: Floor Jansen (Meisjes A1) en Bente Van Rhenen (Meisjes A1)
Meisjes C1 4541  't Spandersbosch MC5 51   11:45  13:25 uit -   info
Meisjes C2 4473  H.C. Eemvallei MC3    11:45  12:15 Veld 1  info
Fluiten: Loïs Vonkeman (Meisjes A1) en Sanne van de Weerd (Meisjes B4)
Meisjes C3 4557  SV Kampong Hockey MC5    12:55  13:25 Veld 3  info
Fluiten: Pieter Andriesse (Jongens A1) en Daan Keijzer (Jongens A1)
Meisjes C4 4608  Nijkerk MC2 40   10:20  11:30 uit -   info
Meisjes C5 4427  Hockeyclub De Haaskamp MC2 17   12:55  13:45 uit -   info
Meisjes D1 4856  Doornse Hockey Club MD1 35   09:05  10:10 uit -   info
Meisjes D2 4938  SV Kampong Hockey MD5    10:15  10:45 Veld 2  info
Fluiten: Willemijn Roodbeen (Meisjes A1) en Sophie Suijdendorp (Meisjes B4)
Meisjes D3 5145  Hockeyclub Amersfoort MD6    10:00  10:30 Veld 1  info
Fluiten: Karlijn Brink (Meisjes A1) en Sara Rosmolen (Meisjes B4)
Meisjes D4 5084  Doornse Hockey Club MD2 35   12:25  13:30 uit -   info
Meisjes D5 5250  MHC Soest MD6    11:10  11:40 Veld 3  info
Fluiten: Ivo Koppert (Jongens A1) en Roos van Merkestijn (Meisjes B4)
 
Jongens A1 2294  Dorsteti JA2    15:30  16:00 Veld 2  info
Fluiten: Jelle Blankestijn (Heren 2) en Tim Klaren (Heren 1)
Jongens B1 2513  Dorsteti JB2    13:45  14:15 Veld 2  info
Fluiten: Nick Voskeuil (Jong Heren 1) en Hidde de Wit (Jong Heren 1)