loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb

laat schema zien voor



11 december | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal meisjes A1 27409  Dorsteti MA1    2 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastr 27
3405XP BENSCHOP
hal: veld 1
Zaal meisjes A1 27190  HC IJsseloever MA1    6 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastr 27
3405XP BENSCHOP
hal: veld 1
Zaal meisjes A2 25364  't Spandersbosch MA3    1 KOCKENGEN
Kockengen
Sportweg 4
3628AZ KOCKENGEN
hal: veld 1
Zaal meisjes A3 24680  CMHC MA2    3 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
Zaal meisjes A3 24219  HC Rijnvliet MA3    1 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
Zaal meisjes B3 26611  HC Rijnvliet MB3    0 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes B3 26856  CMHC MB2    2 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes B4 26180  MHC Leusden MB3    5 STOUTENBURG
Leusden/ Schammer Hockey Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Zaal meisjes B4 25715  Nijkerk MB2    3 STOUTENBURG
Leusden/ Schammer Hockey Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Zaal meisjes C2 29075  Hockey Club Houten MC5    0 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Zaal meisjes C2 29527  M.H.C. Barneveld MC1    2 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Zaal meisjes C3 27253  MHC Fletiomare MC10    1 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C3 27026  MHC Maarn MC1    1 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C4 24527  Nijkerk MC2    6 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C4 24754  H.C. Eemvallei MC4    2 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1

11 december | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal Jong Dames 1 21654  MHV Maarssen DJ2    2 NEDERHORST DEN BERG
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: veld 1
Zaal Jong Dames 1 21423  MHC Woerden DJ4    3 NEDERHORST DEN BERG
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: veld 1
Zaal Jong Dames 2 19942  M.H.C. Hoevelaken DJ2    2 BILTHOVEN
Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
Zaal Jong Dames 2 19959  MMHC Voordaan DJ2    3 BILTHOVEN
Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1

11 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal meisjes 6E1 19479  HC Kromme Rijn M6E2    09:50 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes 6E1 19431  SV Kampong Hockey M6E4    08:30 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes 8E2 19396  Hockeyclub Amersfoort M8E3    09:10 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: veld 1
Zaal meisjes 8E2 19352  Doornse Hockey Club M8E1    09:50 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 19534  ZAAL Kampong M6E4 - Kromme Rijn M6E2    09:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
ZAALBLOK 24296  ZAAL Nijkerk MC2 - Eemvallei MC4    11:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
ZAALBLOK 27472  ZAAL Fletiomare MC10 - Maarn MC1    13:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
ZAALBLOK 26390  ZAAL Culemborg MB2 - Rijnvliet MB3    15:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1