loginvolg ons: 
    Instagram

laat schema zien voor



16 mei | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 16104  Hockeyclub De Haaskamp MA1 17     n.n.b uit -   info
Meisjes A2 16090  MHC Fletiomare MA3 45   16:25  17:40 uit -   info
Meisjes A3 16072  MHC Vianen MA2    15:35  16:05 Veld 1  info
Fluiten: Frank van der Vlugt (Heren Veteranen A) en Mischa Zegers (Heren 2)
Meisjes A4 16066  SV Kampong Hockey MA7    15:50  16:20 Veld 2  info
Fluiten: Lilly Valkenburg (Dames 2) en Christine Nellestijn (Dames 2)
Meisjes B1 37570  Hockey Club Houten MB2 40   12:50  14:00 uit -   info
Meisjes B2 38010  Hockey Club Zeewolde MB2 49     n.n.b uit -   info
Meisjes B3 38150  Hockeyclub SCHC MB7    15:10  15:40 Veld 3  info
Fluiten: Anna Budding (Jong Dames 1) en Rianne van Garderen (Jong Dames 1)
Meisjes B4 38538  HMHC MB8    14:00  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Emma van Vilsteren (Dames 2) en Sanne van Huijksloot (Dames 2)
Meisjes C1 38687  MHCN MC1 42   10:40  12:10 uit -   info
Meisjes C2 39152  MHC Woerden MC3    11:50  12:20 Veld 3  info
Fluiten: Fleur Schouten (Zaal meisjes A3) en Nienke Hendriksen (Meisjes A4)
Meisjes C3 39187  MHC Fletiomare MC4    13:45  14:15 Veld 1  info
Fluiten: Rebecca Grevengoed (Zaal meisjes A4) en Meike Vonder (Zaal meisjes A3)
Meisjes C4 39462  MHC Fletiomare MC8 45   13:15  14:30 uit -   info
Meisjes C5 39652  HC Leerdam MC2 45   13:35  14:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D1 40223  MMHC Voordaan MD3    11:55  12:25 Veld 1  info
Fluiten: Britt Hasselaar (Meisjes A4) en Ilse de Louw (Jong Dames 1)
Meisjes D2 40238  Doornse Hockey Club MD1 35     n.n.b uit -   info
Meisjes D3 40333  MHC Maarn MD1    10:10  10:40 Veld 3  info
Fluiten: Rosette van der Hoef (Meisjes A3) en Marita van den Berg (Zaal meisjes A4)
Meisjes D4 40728  Hockeyclub UNO MD3    10:20  10:50 Veld 2  info
Fluiten: Sayen Paal (Zaal meisjes B3) en Charlotte van Donselaar (Meisjes A4)
Meisjes D5 45830  MHC Maarn MD2    10:05  10:35 Veld 1  info
Fluiten: Nadine Vree (Zaal meisjes B3) en Sanne Wolf (Zaal meisjes B3)
 
Jongens A1 12378  Hockeyclub Montfoort JA1 47   13:55  15:15 uit -   info
Jongens C1 36307  HMHC JC2    12:10  12:40 Veld 2  info
Fluiten: Aron Dekker (Heren 1) en Quinten Koopmans (Heren 1)
Jongens D1 37309  Hockeyclub Amersfoort JD1 40     n.n.b uit -   info

16 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 45648  M.H.C. Barneveld MIX F1 25     n.n.b uit -   info
Meisjes 3F2 45399  SV Kampong Hockey MF1    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 6E1 43726  Almeerse HC M6E1 60   07:00  08:30 uit -   info
Meisjes 6E2 44472  HC Geldermalsen M6E1    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 6E3 44067  SV Kampong Hockey M6E2 35     n.n.b uit -   info
Meisjes 8E1 43076  H.C. Eemvallei M8E2    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E2 43081  M.H.C. LELYSTAD M8E2    08:30  09:00 Veld 3  info
Meisjes 8E3 43535  MHC Fletiomare M8E7 45   10:10  11:25 uit -   info
 
Mix 3F1 42715  Gooische Hockey Club JF5 52     n.n.b uit -   info
 
Jongens 8E1 41433  Hockeyclub De Haaskamp J8E1    08:30  09:00 Veld 2  info