loginvolg ons: 
    Instagram

laat schema zien voor



6 juni | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 16218  MHC Leusden MA2    15:35  16:05 Veld 1  info
Fluiten: Michiel Koopmans (Heren Veteranen A) en Noah de Man (Dames 1)
Meisjes A2 16216  MHV Maarssen MA3    13:30  14:00 Veld 3  info
Fluiten: Mick Claus (Zaal heren 2) en Dewi Schoeman (Dames 1)
Meisjes A3 16149  MHCN MA4 42   16:25  17:40 uit -   info
Meisjes A4 16147  MHCN MA5 42   15:10  16:25 uit -   info
Meisjes B1 37616  MHCN MB1    11:55  12:25 Veld 1  info
Fluiten: Sjoerd Breedveld (Heren 2) en Quinten Koopmans (Heren 1)
Meisjes B2 38071  HC IJsseloever MB4    13:45  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Paula van Zanten (Zaal dames 2) en Dobbe Wassink (Heren 1)
Meisjes B3 38041  Schaerweijde MB5 37     n.n.b uit -   info
Meisjes B4 38635  H.C. Eemvallei MB7 40     n.n.b uit -   info
Meisjes C1 38678  Loenense MHC MC1 52   10:20  12:00 uit -   info
Meisjes C2 39123  HC Geldermalsen MC1 35   13:10  14:15 uit -   info
Meisjes C3 39193  MMHC Voordaan MC4 45   11:45  13:00 uit -   info
Meisjes C4 39443  H.C. Eemvallei MC6    11:50  12:20 Veld 3  info
Fluiten: Benthe van Beek (Meisjes A2) en Kinthy Fecunda (Meisjes A2)
Meisjes C5 39638  MHCN MC5    12:10  12:40 Veld 2  info
Fluiten: Noor Kennepohl (Meisjes A1) en Ruby van der Stok (Meisjes A1)
Meisjes D1 40289  MHC Fletiomare MD3 45   13:15  14:30 uit -   info
Meisjes D2 40284  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD2 45     n.n.b uit -   info
Meisjes D3 40334  HC IJsseloever MD3    10:10  10:40 Veld 3  info
Fluiten: Eline Broekhuis (Zaal meisjes A2) en Marit van der Leij (Meisjes A2)
Meisjes D4 40729  SV Kampong Hockey MD7    10:05  10:35 Veld 1  info
Fluiten: Mark Veeling (Jongens A1) en Stijn Meier (Jongens A1)
Meisjes D5 45831  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD5    08:30  09:00 Veld 3  info
Fluiten: Zara Christiaans (Meisjes A2) en Elise Verdoorn (Meisjes A1)
 
Jongens A1 12382  Larensche Mixed Hockey Club JA5    13:45  14:15 Veld 1  info
Fluiten: Jeroen Dijkgraaf (Heren Veteranen A) en Erik van Brakel (Heren Veteranen A)
Jongens C1 36328  Zwaluwen Utrecht JC1 40     n.n.b uit -   info
Jongens D1 37455  MHC Fletiomare JD3    10:20  10:50 Veld 2  info
Fluiten: Freek van der Wilt (Jongens A1) en Raff van Wijk (Zaal jongens A1)

6 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 45081  SV Phoenix MF1    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 3F2 44833  Hockey Club Houten MF3 40   08:20  09:30 uit -   info
   Veld 3C  
Meisjes 6E1 44468  Gooische Hockey Club M6E2    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 6E2 44428  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M6E2 30   07:30  08:30 uit -   info
   3C  
Meisjes 6E3 44478  MHC Muiderberg M6E2    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E1 43077  Hockey Club Naarden M8E1    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E2 43022  Schaerweijde M8E5 37     n.n.b uit -   info
Meisjes 8E3 42952  Larensche Mixed Hockey Club M8E2 45     n.n.b uit -   info
 
Mix 3F1 42370  HC IJsseloever JF1    08:30  09:00 Veld 1  info
 
Jongens 8E1 41533  M.H.C. Weesp J8E1 60   07:30  09:00 uit -   info