loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 14 dec - zon 15 dec - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan

laat schema zien voor



14 december | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal meisjes A2 23040  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA2    20:20 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 2
Zaal meisjes A2 23125  M.H.C. Weesp MA2    19:40 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 2
Zaal meisjes A4 28452  HC IJsseloever MA5    13:00 IJSSELSTEIN UT
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: veld 1
Zaal meisjes A4 28104  MHC Fletiomare MA6    13:40 IJSSELSTEIN UT
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: veld 1
Zaal meisjes B2 29068  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB2    14:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Zaal meisjes B2 28727  MHC Soest MB2    13:30 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Zaal meisjes B3 22001  SV Kampong Hockey MB10    19:20 VEENENDAAL
Fluiten: Dionne Romijn (Zaal dames 2) en Emma van Vilsteren (Dames 2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
Zaal meisjes B3 22167  Hockeyclub Montfoort MB3    18:00 VEENENDAAL
Fluiten: Dionne Romijn (Zaal dames 2) en Emma van Vilsteren (Dames 2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
Zaal meisjes C2 22564  Hockey Club Naarden MC3    17:20 VEENENDAAL
Fluiten: Frederique van Ruller (Zaal meisjes A1) en Elise Verdoorn (Meisjes A1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
Zaal meisjes C2 22651  HC IJsseloever MC3    16:00 VEENENDAAL
Fluiten: Frederique van Ruller (Zaal meisjes A1) en Elise Verdoorn (Meisjes A1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
 
Zaal jongens A1 33130  H.C. Eemvallei JA2    19:00 LAREN NH
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
Zaal jongens A1 33131  Schaerweijde JA4    20:20 LAREN NH
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1

14 december | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal dames 1 30326  M.H.C. LELYSTAD D1    18:50 LELYSTAD
Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: 1
Zaal dames 1 30498  HC Rijnvliet D1    18:10 LELYSTAD
Let op: Uittenue mee!   
Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: 1
ZAALBLOK 22085  ZAAL Montfoort MB3 - Kampong MB10    18:40 VEENENDAAL
Fluiten: Dionne Romijn (Zaal dames 2) en Emma van Vilsteren (Dames 2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 22480  ZAAL Naarden MC3 - IJsseloever MC3    16:40 VEENENDAAL
Fluiten: Frederique van Ruller (Zaal meisjes A1) en Elise Verdoorn (Meisjes A1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1

14 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal meisjes 6E2 19673  MHC Fletiomare M6E14    12:20 VLEUTEN
Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2 (Fletiodome)
Zaal meisjes 6E2 19563  't Spandersbosch M6E3    11:40 VLEUTEN
Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2 (Fletiodome)


Agenda