loginvolg ons: 
    Instagram

Meisjes A1

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mrt 27405 Gooische Hockey Club MA2
52
uit route
16 mrt 27480 CMHC MA1
thuis
23 mrt 27560 MMHC Voordaan MA2
thuis
30 mrt 27600 MHC Woerden MA1
49
uit route
6 apr 27741 MHC Soest MA1
45
uit route
13 apr 27820 Schaerweijde MA2
thuis
11 mei 27878 MHC Fletiomare MA2
45
uit route
18 mei 27960 Gooische Hockey Club MA2
thuis
25 mei 28026 CMHC MA1
45
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MA1 5 12 4 0 1 16 3 0
2 Schaerweijde MA2 5 12 4 0 1 12 3 0
3 Gooische MA2 5 9 3 0 2 10 11 0
4 Voordaan MA2 5 6 2 0 3 7 8 0
5 Woerden MA1 5 6 2 0 3 11 13 0
6 Fletiomare MA2 5 6 2 0 3 12 15 0
7 Culemborg MA1 5 6 2 0 3 5 11 0
8 Spitsbergen MA1 5 3 1 0 4 7 16 0

  Culemborg MA1Gooische MA2Schaerweijde MA2Soest MA1Spitsbergen MA1Voordaan MA2Woerden MA1Fletiomare MA2
Culemborg MA1   1-2 1-0
Gooische MA2   3-2 4-3
Schaerweijde MA2   1-0 4-0 2-0
Soest MA1 6-0 3-0  
Spitsbergen MA1 1-4   3-2 2-4
Voordaan MA2 0-1 2-1   3-1
Woerden MA1 2-1 2-5 1-3  
Fletiomare MA2 3-2 1-4  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Voordaan MA2 Spitsbergen MA1 2-1 Definitief
.. Culemborg MA1 Schaerweijde MA2 1-0 Definitief
.. Gooische MA2 Fletiomare MA2 4-3 Definitief
.. Woerden MA1 Soest MA1 1-3 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare MA2 Culemborg MA1 3-2 Definitief
.. Schaerweijde MA2 Voordaan MA2 2-0 Definitief
.. Spitsbergen MA1 Woerden MA1 3-2 Definitief
.. Soest MA1 Gooische MA2 3-0 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Spitsbergen MA1 Soest MA1 1-4 Definitief
.. Culemborg MA1 Gooische MA2 1-2 Definitief
.. Woerden MA1 Schaerweijde MA2 2-5 Definitief
.. Voordaan MA2 Fletiomare MA2 3-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare MA2 Woerden MA1 1-4 Definitief
.. Schaerweijde MA2 Spitsbergen MA1 4-0 Definitief
.. Gooische MA2 Voordaan MA2 3-2 Definitief
WOENSDAG 21 NOVEMBER 2018
.. Soest MA1 Culemborg MA1 6-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Woerden MA1 Gooische MA2 2-1 Definitief
.. Voordaan MA2 Culemborg MA1 0-1 Definitief
.. Schaerweijde MA2 Soest MA1 1-0 Definitief
.. Spitsbergen MA1 Fletiomare MA2 2-4 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Culemborg MA1 Woerden MA1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Fletiomare MA2 Schaerweijde MA2 Fletiomare Novum
  Gooische MA2 Spitsbergen MA1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan MA2 Soest MA1 Sportpark Bos
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Schaerweijde MA2 Gooische MA2 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spitsbergen MA1 Culemborg MA1 Sportpark De Groene Velden
  Woerden MA1 Voordaan MA2 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 17 MAART 2019
  Soest MA1 Fletiomare MA2 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Fletiomare MA2 Gooische MA2 Fletiomare Novum
  Schaerweijde MA2 Culemborg MA1 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Soest MA1 Woerden MA1 Sportpark Bosstraat
  Spitsbergen MA1 Voordaan MA2 Sportpark De Groene Velden
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Culemborg MA1 Fletiomare MA2 Sportp. 'Ter Weijde'
  Gooische MA2 Soest MA1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan MA2 Schaerweijde MA2 17:30 Sportpark Bos
  Woerden MA1 Spitsbergen MA1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Fletiomare MA2 Voordaan MA2 Fletiomare Novum
  Gooische MA2 Culemborg MA1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde MA2 Woerden MA1 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Soest MA1 Spitsbergen MA1 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Culemborg MA1 Soest MA1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Spitsbergen MA1 Schaerweijde MA2 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan MA2 Gooische MA2 Sportpark Bos
  Woerden MA1 Fletiomare MA2 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 4 MEI 2019
  Gooische MA2 Schaerweijde MA2 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Culemborg MA1 Voordaan MA2 Sportp. 'Ter Weijde'
  Fletiomare MA2 Spitsbergen MA1 Fletiomare Novum
  Gooische MA2 Woerden MA1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Soest MA1 Schaerweijde MA2 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Schaerweijde MA2 Fletiomare MA2 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Soest MA1 Voordaan MA2 Sportpark Bosstraat
  Spitsbergen MA1 Gooische MA2 Sportpark De Groene Velden
  Woerden MA1 Culemborg MA1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Culemborg MA1 Spitsbergen MA1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Fletiomare MA2 Soest MA1 Fletiomare Novum
  Voordaan MA2 Woerden MA1 Sportpark Bos