loginvolg ons: 
    Instagram

Meisjes A1

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
23 mrt 27560 MMHC Voordaan MA2
15:00 15:30 thuis Veld 1
30 mrt 27600 MHC Woerden MA1
49
16:25 17:45 uit route
6 apr 27741 MHC Soest MA1
45
14:30 15:45 uit route
13 apr 27820 Schaerweijde MA2
15:30 16:00 thuis Veld 2
11 mei 27878 MHC Fletiomare MA2
45
14:45 16:00 uit route
18 mei 27960 Gooische Hockey Club MA2
15:30 thuis Veld 1
25 mei 28026 CMHC MA1
45
uit route
3 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MA2 7 16 5 1 1 17 7 0
2 Soest MA1 7 13 4 1 2 20 8 0
3 Gooische MA2 7 12 4 0 3 14 14 0
4 Voordaan MA2 7 10 3 1 3 11 11 0
5 Fletiomare MA2 7 10 3 1 3 18 20 0
6 Woerden MA1 7 9 3 0 4 16 15 0
7 Spitsbergen MA1 7 6 2 0 5 13 20 0
8 Culemborg MA1 7 6 2 0 5 6 20 0

  Culemborg MA1Gooische MA2Schaerweijde MA2Soest MA1Spitsbergen MA1Voordaan MA2Woerden MA1Fletiomare MA2
Culemborg MA1   1-2 1-0 0-4
Gooische MA2   3-1 3-2 4-3
Schaerweijde MA2 2-1   1-0 4-0 2-0
Soest MA1 6-0 3-0   2-3
Spitsbergen MA1 5-1 1-4   3-2 2-4
Voordaan MA2 0-1 2-2 2-1   3-1
Woerden MA1 2-1 2-5 1-3 1-2  
Fletiomare MA2 3-2 3-3 1-4  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Voordaan MA2 Spitsbergen MA1 2-1 Definitief
.. Culemborg MA1 Schaerweijde MA2 1-0 Definitief
.. Gooische MA2 Fletiomare MA2 4-3 Definitief
.. Woerden MA1 Soest MA1 1-3 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Schaerweijde MA2 Voordaan MA2 2-0 Definitief
.. Fletiomare MA2 Culemborg MA1 3-2 Definitief
.. Spitsbergen MA1 Woerden MA1 3-2 Definitief
.. Soest MA1 Gooische MA2 3-0 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Spitsbergen MA1 Soest MA1 1-4 Definitief
.. Culemborg MA1 Gooische MA2 1-2 Definitief
.. Voordaan MA2 Fletiomare MA2 3-1 Definitief
.. Woerden MA1 Schaerweijde MA2 2-5 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Gooische MA2 Voordaan MA2 3-2 Definitief
.. Fletiomare MA2 Woerden MA1 1-4 Definitief
.. Schaerweijde MA2 Spitsbergen MA1 4-0 Definitief
WOENSDAG 21 NOVEMBER 2018
.. Soest MA1 Culemborg MA1 6-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Woerden MA1 Gooische MA2 2-1 Definitief
.. Voordaan MA2 Culemborg MA1 0-1 Definitief
.. Schaerweijde MA2 Soest MA1 1-0 Definitief
.. Spitsbergen MA1 Fletiomare MA2 2-4 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Fletiomare MA2 Schaerweijde MA2 3-3 Definitief
.. Gooische MA2 Spitsbergen MA1 3-1 Definitief
.. Culemborg MA1 Woerden MA1 0-4 Definitief
.. Voordaan MA2 Soest MA1 2-2 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Spitsbergen MA1 Culemborg MA1 5-1 Definitief
.. Schaerweijde MA2 Gooische MA2 2-1 Definitief
.. Woerden MA1 Voordaan MA2 1-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Soest MA1 Fletiomare MA2 2-3 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Fletiomare MA2 Gooische MA2 16:15 Fletiomare Novum
  Schaerweijde MA2 Culemborg MA1 17:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Soest MA1 Woerden MA1 17:30 Sportpark Bosstraat
  Spitsbergen MA1 Voordaan MA2 15:30 Sportpark De Groene Velden
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Culemborg MA1 Fletiomare MA2 14:15 Sportp. 'Ter Weijde'
  Voordaan MA2 Schaerweijde MA2 17:30 Sportpark Bos
  Woerden MA1 Spitsbergen MA1 17:45 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 31 MAART 2019
  Gooische MA2 Soest MA1 10:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Fletiomare MA2 Voordaan MA2 16:15 Fletiomare Novum
  Gooische MA2 Culemborg MA1 15:30 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde MA2 Woerden MA1 17:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Soest MA1 Spitsbergen MA1 15:45 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Culemborg MA1 Soest MA1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Spitsbergen MA1 Schaerweijde MA2 16:00 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan MA2 Gooische MA2 17:30 Sportpark Bos
  Woerden MA1 Fletiomare MA2 15:45 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 4 MEI 2019
  Gooische MA2 Schaerweijde MA2 14:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Culemborg MA1 Voordaan MA2 Sportp. 'Ter Weijde'
  Fletiomare MA2 Spitsbergen MA1 16:00 Fletiomare Novum
  Gooische MA2 Woerden MA1 16:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Soest MA1 Schaerweijde MA2 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Schaerweijde MA2 Fletiomare MA2 17:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Soest MA1 Voordaan MA2 Sportpark Bosstraat
  Spitsbergen MA1 Gooische MA2 Sportpark De Groene Velden
  Woerden MA1 Culemborg MA1 17:45 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Culemborg MA1 Spitsbergen MA1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Fletiomare MA2 Soest MA1 17:45 Fletiomare Novum
  Voordaan MA2 Woerden MA1 16:00 Sportpark Bos