loginvolg ons: 
    Instagram

laat schema zien voor



30 oktober | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 11454  Loenense MHC MA1    15:45  16:15 Veld 2  info
Fluiten: Annique van Beek (Dames 2) en Quinten Koopmans (Heren 1)
Meisjes A2 11748  MHC Leusden MA2 40   14:20  15:30 uit -   info
Meisjes A3 12336  H.C. Eemvallei MA5 40   15:05  16:15 uit -   info
Meisjes B1 13416  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB1 45   15:25  16:55 uit -   info
Meisjes B2 13610  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB3 45   10:25  11:55 uit -   info
Meisjes B3 13689  Hockeyclub SCHC MB8 44   13:10  14:25 uit -   info
Meisjes B4 13687  SV Kampong Hockey MB7 35   14:35  15:40 uit -   info
Meisjes C1 14020  MHC Leusden MC2    11:25  12:10 Veld 1  info
Fluiten: Fleur van Brakel (Meisjes A1) en Sanne Quint (Meisjes A1)
Meisjes C2 14059  Schaerweijde MC3    12:50  13:20 Veld 3  info
Fluiten: Joëlle van der Velde (Zaal Jong Dames 2) en Demi Veldhuizen (Zaal Jong Dames 2)
Meisjes C3 14245  DMHC Shinty MC4 30   12:15  13:15 uit -   info
Meisjes C4 14280  MHC Soest MC3    13:55  14:25 Veld 2  info
Fluiten: Emmy Maarseveen (Jong Dames 2) en Isa Merlijn (Jong Dames 2)
Meisjes C5 14407  't Spandersbosch MC7 51   13:00  14:25 uit -   info
Meisjes D1 14677  HC IJsseloever MD5    09:50  10:20 Veld 1  info
Fluiten: Diederick Boot (Jongens A1) en Daan Keijzer (Jongens A1)
Meisjes D2 14605  Schaerweijde MD4 37   10:30  11:40 uit -   info
Meisjes D3 14757  MMHC Voordaan MD5    10:15  10:45 Veld 2  info
Fluiten: Ivo Koppert (Jongens A1) en Jamie Chow (Jong Heren 1)
Meisjes D4 14952  MHC Fletiomare MD9    11:00  11:30 Veld 3  info
Fluiten: Mirte Veldhuizen (Meisjes A1) en Eliana van Wingerden (Meisjes A1)
Meisjes D5 14977  MHC Fletiomare MD10    12:05  12:35 Veld 2  info
Fluiten: Rogier van Dijk (Jong Heren 1) en Loïs Zijlstra (Jong Dames 2)
 
Jongens A1 11244  MHC Woerden JA2    15:20  15:50 Veld 1  info
Fluiten: Jeroen Dijkgraaf (Heren Veteranen A) en Erik van Brakel (Heren Veteranen A)
Jongens B1 12680  Gooische Hockey Club JB5    13:30  14:00 Veld 1  info
Fluiten: Mark Veeling (Jong Heren 1) en Nick Voskeuil (Jong Heren 1)

30 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 17066  SV Phoenix MF2    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 3F2 16873  CMHC MF1    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 3F3 17077  MHC Leusden MF3 40   07:50  09:00 uit -   info
Meisjes 6E1 16501  Hockeyclub SCHC M6E5 44   08:45  10:00 uit -   info
Meisjes 6E2 16482  SV Kampong Hockey M6E9 35   07:40  08:45 uit -   info
   deel C  
Meisjes 8E1 16130  SV Kampong Hockey M8E6    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E2  !Oefenwedstrijd Wageningen MB4      n.n.b   info
Meisjes 8E2 16042  M.H.C. Barneveld M8E1 25   09:05  10:00 uit -   info
 
Jongens 3F1 15753  Baarnse Mixed Hockey Vereniging JF2    08:30  09:00 Veld 1  info
Jongens 8E1 15268  Dorsteti J8E1 45   07:45  09:00 uit -   info

30 oktober | G-Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
G-Hockey 1  VMHC Spitsbergen G-Hockey 1      10:00 Veld 3  info
10-11
G-Hockey 1  VMHC Spitsbergen G-Hockey 1    10:00 uit -   info
10-11