loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 7 dec - zon 8 dec - zat 14 dec - zon 15 dec - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan

laat schema zien voor



7 december | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A4 34482  Gooische Hockey Club MA8    11:15  11:45 Veld 3  info
Fluiten: Dewi Schoeman (Dames 1) en Quinten Koopmans (Heren 1)
Meisjes C2 34402  Larensche Mixed Hockey Club MC2 45   09:15  10:30 uit -   info
Meisjes C4 34456  HC Rijnvliet MC4    08:15  08:45 Veld 3  info
Fluiten: Luuke Roorda (Meisjes A1)
Meisjes C5 34457  Loenense MHC MC4    09:45  10:15 Veld 3  info
Fluiten: Imme Molenaar (Zaal meisjes A3) en Fleur Schouten (Zaal meisjes A3)
Meisjes D1 34458  Zwaluwen Utrecht MD2    08:15  08:45 Veld 2  info
Fluiten: Anne-Marie Roodbeen (Jong Dames 1) en Janna Brink (Meisjes A1)
Meisjes D2 34459  MMHC Voordaan MD2    10:05  10:35 Veld 2  info
Fluiten: Sietse Nagtegaal (Heren Veteranen A) en Daniela Weber (Zaal meisjes A3)
Meisjes D3 34509  MMHC Voordaan MD3 45   11:45  13:00 uit -   info
Meisjes D4 34460  SV Phoenix MD4    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Sanne van Huijksloot (Dames 2) en Karlijn Brink (Meisjes B1)
Meisjes D5 34454  't Spandersbosch MD7 51   09:55  11:20 uit -   info
 
Zaal meisjes B2 26319  Hockey Club Houten MB4    12:00 VEENENDAAL
Fluiten: Emma Ros (Zaal dames 2) en Annique van Beek (Dames 2)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
Zaal meisjes B2 26488  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB2    13:20 VEENENDAAL
Fluiten: Annique van Beek (Dames 2) en Emma Ros (Zaal dames 2)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
 
Jongens C1 34455  MHV Maarssen JC3    11:45  12:15 Veld 2  info
Fluiten: Mike van Rijswijk (Jongens A1) en Stijn Meier (Jongens A1)
Jongens D1 34401  Larensche Mixed Hockey Club JD2 45   09:15  10:30 uit -   info

7 december | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal dames 1 28446  M.H.C. LELYSTAD D1    14:00 VEENENDAAL
Fluiten: Natalya van Beek (Zaal dames 2) en Madelon Jansen (Dames 2)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
Zaal dames 1 28274  MHC Vianen D1    15:20 VEENENDAAL
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Natalya van Beek (Zaal dames 2) en Madelon Jansen (Dames 2)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
Zaal dames 2 28582  Zwaluwen Utrecht D7    16:00 VEENENDAAL
Fluiten: Susette Blom (Dames 1) en Carlijn van Veenendaal (Dames 1)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
Zaal dames 2 28753  Schaerweijde D7    17:20 VEENENDAAL
Fluiten: Susette Blom (Dames 1) en Carlijn van Veenendaal (Dames 1)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 20943  ZAAL Voordaan M6E2 - Leusden M6E2    10:40 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 26155  ZAAL Houten MB4 - Baarn MB2    12:40 VEENENDAAL
Fluiten: Annique van Beek (Dames 2) en Emma Ros (Zaal dames 2)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 28102  ZAAL Lelystad D1 - Vianen D1    14:40 VEENENDAAL
Fluiten: Natalya van Beek (Zaal dames 2) en Madelon Jansen (Dames 2)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 28918  ZAAL Schaerweijde D7 - Zwaluwen D7    16:40 VEENENDAAL
Fluiten: Carlijn van Veenendaal (Dames 1) en Susette Blom (Dames 1)
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1

7 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal meisjes 6E1 19461  Hockey Club Houten M6E4    10:20 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Zaal meisjes 6E1 19406  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M6E4    09:40 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Zaal meisjes 6E2 21037  MMHC Voordaan M6E2    10:00 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
Zaal meisjes 6E2 20986  MHC Leusden M6E2    11:20 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1

7 december | G-Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
G-Hockey 1 10560  Hockey Club Twente G 2    10:30  11:00 Veld 1  info


Agenda