loginvolg ons: 
    Instagram

laat schema zien voor



26 mei | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 50604  MHC Soest MA1 45   14:45  16:00 uit -   info
Meisjes A2 50406  Gooische Hockey Club MA7    16:00  16:30 Veld 3  info
Fluiten: Dionne Romijn (Dames 2) en Willem Zegers (Heren Veteranen A)
Meisjes B1 44709  Dorsteti MB1 45   13:15  14:30 uit -   info
Meisjes B2 45581  M.H.C. LELYSTAD MB2 65   10:40  12:30 uit -   info
   veld 2  
Meisjes B3 44625  Hockeyclub De Haaskamp MB1    14:30  15:00 Veld 2  info
Fluiten: Robert Leewis (Heren Veteranen A) en Jelle Blankestijn (Heren 2)
Meisjes B4 45158  MHV Maarssen MB6    16:00  16:30 Veld 2  info
Fluiten: Jasper Bakker (Heren 1) en Dobbe Wassink (Jongens A1)
Meisjes B5 45440  SV Kampong Hockey MB10    13:00  13:30 Veld 3  info
Fluiten: Jara Helms (Meisjes A2) en Rianne van Garderen (Meisjes A2)
Meisjes C1 48078  SV Kampong Hockey MC3    11:00  12:00 Veld 1  info
Fluiten: Marjolein Boers (Dames 1) en Lieke Brabänder (Dames 1)
Meisjes C2 47519  Zwaluwen Utrecht MC2 40   12:35  14:00 uit -   info
Meisjes C3 47798  SV Phoenix MC4    13:00  13:30 Veld 2  info
Fluiten: Lars van Brakel (Jongens A2) en Sara de Leede (Meisjes A2)
Meisjes C4 48003  HC Rijnvliet MC3 35   10:40  11:45 uit -   info
   Sproeien  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C5 47331  Hockeyclub SCHC MC10    14:30  15:00 Veld 3  info
Fluiten: Ditte Herder (Meisjes A2) en Suzanne van Leeuwen (Meisjes A2)
Meisjes D1 61529  HC IJsseloever MD1    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Carlijn van Veenendaal (Meisjes A1) en Tom Roorda (Jongens A1)
Meisjes D2 61719  Dorsteti MD2    10:00  10:30 Veld 3  info
Fluiten: Max Sassmannshausen (Jongens A1) en Mart Schuttinga (Jongens A1)
Meisjes D3 62154  Zwaluwen Utrecht MD2    11:30  12:00 Veld 3  info
Fluiten: Ruben Horstman (Heren 1) en Lars Hiensch (Jongens A1)
Meisjes D4 62243  HC Leerdam MD1    11:30  12:00 Veld 2  info
Fluiten: Morée van de Bree (Meisjes A2) en Jasmien Pasveer (Meisjes A2)
Meisjes D5 62406  MHV Maarssen MD7    10:00  10:30 Veld 2  info
Fluiten: Laura van der Leij (Meisjes A2) en Femke de Wit (Meisjes B5)
 
Jongens A1 49595  Doornse Hockey Club JA1    14:30  15:00 Veld 1  info
Fluiten: Bert Booman (Heren Veteranen A) en Marlien Burgers (Silvercup beker D1)
Jongens A2 55691  Gooische Hockey Club JA5    16:00  16:30 Veld 1  info
Fluiten: Mark van de Weerd (Heren 2) en Jeroen Dijkgraaf (Heren Veteranen A)
Jongens B1 51232  MHCN JB2 42   12:45  14:00 uit -   info
Jongens C1 48434  MHC Soest JC3    13:00  13:30 Veld 1  info
Fluiten: Ilse van Sloten (Meisjes B4) en Olaf Klaren (Jongens A1)
Jongens D1 61002  Hockey Club Zeewolde JD1    10:00  10:30 Veld 1  info
Fluiten: Maarten van der Bok (Jongens A1) en Bart Kok (Ondersteunende leden)

26 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 69010  Hockeyclub UNO MF4    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 3F2 71998  Dorsteti MF2 45   07:45  09:00 uit -   info
Meisjes 3F3 72043  Doornse Hockey Club MF3 35   07:25  08:30 uit -   info
Meisjes 6E1 68718  MHC Woerden ME1 49   07:40  09:00 uit -   info
Meisjes 6E2 68648  SV Kampong Hockey ME3    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E3 68653  MHC Woerden ME4    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E4 68758  HC IJsseloever ME5 45   07:30  08:45 uit -   info
   veld 2c  
Meisjes 8E1 67237  Nijkerk M8E1    08:30  09:00 Veld 3  info
Meisjes 8E2 67646  Gooische Hockey Club M8E5 52   07:20  08:45 uit -   info
   veld 4AB  
Meisjes 8E3 66982  Baarnse Mixed Hockey Vereniging M8E3 45   07:30  08:45 uit -   info
Mix 3F1 71093  Baarnse Mixed Hockey Vereniging JF1 45   08:30  09:45 uit -   info
 
Jongens 8E1 65572  Gooische Hockey Club J8E3    08:30  09:00 Veld 3  info

26 mei | G-Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
G-Hockey 1 756  WMHC G1    08:30  09:00 Veld 2  info