loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb

laat schema zien voor



25 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal meisjes A2 22537  MHV Maarssen MA3    16:20 VEENENDAAL
Fluiten: Christine Nellestijn (Dames 2) en Laura van der Leij (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes A2 22621  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA2    15:00 VEENENDAAL
Fluiten: Christine Nellestijn (Dames 2) en Laura van der Leij (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes A4 24001  MMHC Voordaan MA4    15:00 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
Zaal meisjes A4 24344  SV Phoenix MA4    15:40 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
Zaal meisjes B4 22250  Larensche Mixed Hockey Club MB8    14:20 VEENENDAAL
Fluiten: Ditte Herder (Jong Dames 1) en Fleur de Kwaasteniet (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes B4 22422  HMHC MB8    13:00 VEENENDAAL
Fluiten: Ditte Herder (Jong Dames 1) en Fleur de Kwaasteniet (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C1 29884  SV Kampong Hockey MC2    12:20 VEENENDAAL
Fluiten: Quinten Koopmans (Heren 1) en Douwe Wassink (Heren 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C1 29712  MHV Maarssen MC1    11:00 VEENENDAAL
Fluiten: Douwe Wassink (Heren 1) en Quinten Koopmans (Heren 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C5 32932  MHC Fletiomare MC9    14:00 VEENENDAAL
Fluiten: Gerard Rothuis (Heren Veteranen A) en Fleur Schouten (Zaal meisjes A3)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C5 32946  't Spandersbosch MC9    15:20 VEENENDAAL
Fluiten: Gerard Rothuis (Heren Veteranen A) en Fleur Schouten (Zaal meisjes A3)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes D11 32243  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD2    15:00 LEERSUM
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
Zaal meisjes D11 32246  MHC Fletiomare MD6    15:40 LEERSUM
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
 
Zaal jongens A1 33133  MHC Muiderberg JA1    17:20 VEENENDAAL
Fluiten: Tim Klaren (Heren 1) en Marc Koopmans (Heren 1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal jongens A1 33128  Hockey Club Houten JA23C    16:00 VEENENDAAL
Fluiten: Tim Klaren (Heren 1) en Marc Koopmans (Heren 1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1

25 januari | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 33147  ZAAL Houten JA23C - Muiderberg JA1    16:40 VEENENDAAL
Fluiten: Marc Koopmans (Heren 1) en Tim Klaren (Heren 1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 22337  ZAAL Hilversum MB8 - Laren MB8    13:40 VEENENDAAL
Fluiten: Ditte Herder (Jong Dames 1) en Fleur de Kwaasteniet (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 32953  ZAAL Fletiomare MC9 - Spandersbosch MC9    14:40 VEENENDAAL
Fluiten: Fleur Schouten (Zaal meisjes A3) en Gerard Rothuis (Heren Veteranen A)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 20754  ZAAL Kampong M8E8 - SCHC M8E3    12:40 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 30059  ZAAL Maarssen MC1 - Kampong MC2    11:40 VEENENDAAL
Fluiten: Douwe Wassink (Heren 1) en Quinten Koopmans (Heren 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
ZAALBLOK 22453  ZAAL Maarssen MA3 - Shinty MA2    15:40 VEENENDAAL
Fluiten: Christine Nellestijn (Dames 2) en Laura van der Leij (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1

25 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 34738  Gooische Hockey Club MF5  10:30  11:00 VEENENDAAL info
Meisjes 3F2 34714  't Spandersbosch MF5  10:30  11:00 VEENENDAAL info
 
Zaal meisjes 6E1 19768  Baarnse Mixed Hockey Vereniging M6E3    12:50 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Zaal meisjes 6E1 19716  SV Kampong Hockey M6E4    12:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Zaal meisjes 6E2 20379  Baarnse Mixed Hockey Vereniging M6E4    10:50 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Zaal meisjes 6E2 20428  MHC Fletiomare M6E14    10:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Zaal meisjes 8E1 20699  Hockeyclub SCHC M8E3    13:20 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes 8E1 20648  SV Kampong Hockey M8E8    12:00 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
 
Jongens 3F1 34768  't Spandersbosch JF5  09:35  11:00 HILVERSUM info
   deel D  


Agenda