loginvolg ons: 
    Instagram
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Maarten Jongejan V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Michelle Bolderman V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Annique van Beek V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 William Dijkgraaf V2 - CD
18:30 - 21:15 J Keepers maandag Barbera Snijders Blok- Boxelaar V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Maarten Jongejan V1 - AB
18:30 - 21:15 S Keepers Barbera Snijders Blok- Boxelaar V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Judith Baal V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Michelle Bolderman V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Annique van Beek V1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Maarten Jongejan V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Hidde van der Wilt V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Sterre Bouwmeester V3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens A2 Hidde van der Wilt V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Tim Klaren V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Sterre Bouwmeester V3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 Hidde van der Wilt V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jurre Booman V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Tim Klaren V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Thorvald Goosmann V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sterre Bouwmeester V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Koopmans V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 3F1 Lars van Brakel V1 - D
15:30 - 16:30 Jongens Froggies V2 - A
15:30 - 16:30 Jongens Instroom Madelief Bolderman V2 - D
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1 Syl van Mourik V1 - A
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2 Esmée van den Berg V1 - B
15:30 - 16:30 Meisjes Froggies Anouk van der Meijden
Mila van Doorn
V2 - A
15:30 - 16:30 Meisjes Instroom Madelief Bolderman V2 - D
16:30 - 17:30 JJ Keepers Femke Spijker
Zara Nieboer
V3 - A
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Olaf Klaren V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Daphne van den Berg V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Madelief Bolderman V2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Syl van Mourik V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Jaidy van Dijk V2 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Mirte Wildeboer V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Max Sassmannshausen V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Mila van Doorn V1 - D
17:30 - 21:15 J Keepers woensdag Barbera Snijders Blok- Boxelaar V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Maarten Jongejan V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Carlijn van Veenendaal V1 - AB
17:30 - 21:15 S Keepers V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Hidde van der Wilt V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Demi van de Scheur V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Maarten Jongejan V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Michelle Bolderman V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Esmée van den Berg V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Maarten Jongejan V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Michelle Bolderman V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Naudjan Peters V1
20:30 - 22:00 Dames/Heren Trimhockey Joost Smet V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Hidde van der Wilt V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Dames Trimhockey Donderdag Amanda Koopmans-Besselink V1
18:00 - 19:00 Jongens A2 Marc Koopmans V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 William Dijkgraaf V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Annique van Beek V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 William Dijkgraaf V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Koopmans V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Annique van Beek V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JJ Keepers Femke Spijker V3 - A
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Mirte Wildeboer V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Syl van Mourik V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Carlijn van Veenendaal V2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Max Voskeuil V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Max Sassmannshausen V2 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Daphne van den Berg V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Madelief Bolderman V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Lars van Brakel V1 - D
17:30 - 19:00 Jongens D1 Demi van de Scheur V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Carlijn van Veenendaal V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Tim Klaren V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Sterre Bouwmeester V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Hidde van der Wilt V1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 Judith Baal V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Demi van de Scheur V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Tim Klaren V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Naudjan Peters V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sterre Bouwmeester V3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Hidde van der Wilt V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Naudjan Peters V2
20:30 - 22:00 Heren 1 V1
20:30 - 22:00 Heren 2 V3
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 G-Hockey 1 V1 - CD
09:00 - 10:00 G-Hockey 2 V1 - CD