loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb

laat schema zien voor



18 december | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal meisjes A2 26274  't Spandersbosch MA3    4 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Zaal meisjes A2 26718  Zwaluwen Utrecht MA2    3 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Zaal meisjes A3 26496  Hockey Club Naarden MA4    2 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes A3 26729  Hockey Club Houten MA5    0 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes B2 22757  SV Kampong Hockey MB7    1 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes B2 22316  Hockeyclub Amersfoort MB5    2 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
 
Zaal jongens A1 24842  MHCN JA2    3 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal jongens A1 25294  DMHC Shinty JA3    2 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal jongens B1 23973  MHC Fletiomare JB4    2 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal jongens B1 23746  M.H.C. Barneveld JB1    4 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1

18 december | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal Jong Dames 1 26189  Hockeyclub SCHC DJ16    1 WEESP
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: veld 1
Zaal Jong Dames 1 26417  MHV Maarssen DJ2    3 WEESP
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: veld 1

18 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal meisjes 6E1 17801  HC IJsseloever M6E2    11:10 ODIJK
Lindenhof, De
Rijneiland 7
3984MA ODIJK
hal: veld 1
Zaal meisjes 6E1 17701  DMHC Shinty M6E1    10:30 ODIJK
Lindenhof, De
Rijneiland 7
3984MA ODIJK
hal: veld 1
Zaal meisjes 8E1 19250  HC Kromme Rijn M8E2    13:50 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Zaal meisjes 8E1 19158  DMHC Shinty M8E1    13:10 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
ZAALBLOK 25067  ZAAL Shinty JA3 - Nieuwegein JA2    15:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
ZAALBLOK 23526  ZAAL Barneveld JB1 - Fletiomare JB4    11:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
ZAALBLOK 22553  ZAAL Amersfoort MB5 - Kampong MB7    09:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
ZAALBLOK 26271  ZAAL Houten MA5 - Naarden MA4    13:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1