loginvolg ons: 
    Instagram

laat schema zien voor



9 mei | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 16038  HC IJsseloever MA2    11:50  12:20 Veld 3  info
Fluiten: Gerke Hoekstra (Dames 1) en Michelle Bolderman (Dames 1)
Meisjes A2 16036  CMHC MA1    14:00  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Susette Blom (Dames 1) en Jaimey Terschegget (Dames 1)
Meisjes A3 16008  MHC Soest MA4 45     n.n.b uit -   info
Meisjes A4 16006  Gooische Hockey Club MA8 52     n.n.b uit -   info
Meisjes B1 37575  SV Kampong Hockey MB3 35     n.n.b uit -   info
Meisjes B2 38155  Nijkerk MB2 40   11:35  13:00 uit -   info
Meisjes B3 38149  MHCN MB3    13:45  14:15 Veld 1  info
Fluiten: Mirte Wildeboer (Meisjes A1) en Rosalie Schouten (Dames 1)
Meisjes C1 38697  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC1    11:40  12:25 Veld 1  info
Fluiten: Lynn van Mourik (Dames 1) en Quinten Koopmans (Heren 1)
Meisjes C2 39151  MHC Fletiomare MC6    10:10  10:40 Veld 3  info
Fluiten: Luuke Roorda (Meisjes A1) en Luna van Doorn (Zaal meisjes B3)
Meisjes C3 39186  Gooische Hockey Club MC6    12:10  12:40 Veld 2  info
Fluiten: Dewi Schoeman (Dames 1) en Anouk van Doorn (Dames 2)
Meisjes C4 39242  CMHC MC2 45     n.n.b uit -   info
Meisjes C5 39747  HC Rijnvliet MC5 35   09:20  10:25 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D1 40222  H.C. Eemvallei MD2    08:30  09:00 Veld 3  info
Fluiten: Merle van de Bree (Zaal meisjes B3) en Julia Ruland (Meisjes A1)
Meisjes D2 40273  Hockeyclub Amersfoort MD5    10:20  10:50 Veld 2  info
Fluiten: Merel van Dijk (Zaal meisjes B3) en Iona Von Poppe (Meisjes A2)
Meisjes D3 40347  Zwaluwen Utrecht MD2 40     n.n.b uit -   info
Meisjes D4 40707  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD4 30   12:05  13:05 uit -   info
Meisjes D5 45824  Holestick MD2 25   09:35  10:30 uit -   info
 
Jongens A1 12313  M.H.C. Weesp JA2 60   11:20  12:50 uit -   info
Jongens C1 36297  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JC2 30   10:25  11:25 uit -   info
Jongens D1 37454  MMHC Voordaan JD3    10:05  10:35 Veld 1  info
Fluiten: Aron Dekker (Heren 1) en Noah de Man (Dames 1)

9 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 45080  HC Rijnvliet MF2    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 3F2 45222  Gooische Hockey Club MF3 52     n.n.b uit -   info
Meisjes 6E1 44467  MHC Fletiomare M6E2    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 6E2 44471  MHV Maarssen M6E2    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes 6E3 43776  Baarnse Mixed Hockey Vereniging M6E1 45   07:15  08:30 uit -   info
Meisjes 8E1 43105  't Spandersbosch M8E3 51     n.n.b uit -   info
Meisjes 8E2 43080  Hockeyclub De Haaskamp M8E1    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E3 43435  HC Kromme Rijn M8E2    08:30  09:00 Veld 2  info
 
Mix 3F1 42567  't Spandersbosch JF4 51     n.n.b uit -   info
 
Jongens 8E1 41349  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty J8E1 30   07:30  08:30 uit -   info
   2CD