loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 28 sep - zat 5 okt

laat schema zien voor



28 september | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 9864  M.H.C. LELYSTAD MA1    13:35  14:05 Veld 1  info
Fluiten: Jeroen Dijkgraaf (Heren Veteranen A) en Willem Zegers (Heren Veteranen A)
Meisjes A2 9855  't Spandersbosch MA4 51   16:30  17:55 uit -   info
Meisjes A3 10069  Hockey Club Zeewolde MA2 49   13:10  14:30 uit -   info
Meisjes A4 10056  Almeerse HC MA6    14:00  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Paula van Zanten (Dames 2) en Douwe Wassink (Heren 1)
Meisjes B1 10047  HC Kromme Rijn MB1    14:30  15:00 Veld 3  info
Fluiten: Madelon Jansen (Dames 2) en Jurre Booman (Heren 1)
Meisjes B2 9601  Zwaluwen Utrecht MB2 40   14:35  16:00 uit -   info
Meisjes B3 9610  't Spandersbosch MB9    13:00  13:30 Veld 3  info
Fluiten: Madelon Jansen (Dames 2) en Jurre Booman (Heren 1)
Meisjes B4 9816  Hockey Club Naarden MB9 48   14:05  15:25 uit -   info
Meisjes C1 9939  Hockey Club Houten MC2 40   11:50  13:15 uit -   info
Meisjes C2 9715  H.C. Eemvallei MC4    11:30  12:00 Veld 3  info
Fluiten: Noor Kennepohl (Meisjes A1) en Ruby van der Stok (Meisjes A1)
Meisjes C3 9708  MHCN MC4    12:10  12:40 Veld 2  info
Fluiten: Sterre van Hardeveld (Jong Dames 1) en Anouk van der Meijden (Meisjes A2)
Meisjes C4 9925  CMHC MC3 45   09:30  10:45 uit -   info
Meisjes C5 9908  MHC Soest MC7 45   13:25  14:40 uit -   info
Meisjes D1 9972  Holestick MD1    08:30  09:00 Veld 2  info
Fluiten: Leoniek van Woudenberg (Dames 1) en Rianne van Garderen (Jong Dames 1)
Meisjes D2 9766  Hockeyclub SCHC MD5 44   09:00  10:15 uit -   info
Meisjes D3 9531  H.C. Eemvallei MD4 40   09:35  10:45 uit -   info
Meisjes D4 9744  M.H.C. Hoevelaken MD1    10:20  10:50 Veld 2  info
Fluiten: Zara Nieboer (Meisjes B1) en Frederique van Ruller (Meisjes A1)
Meisjes D5 9527  Hockey Club Houten MD8    10:00  10:30 Veld 3  info
Fluiten: Mike van Rijswijk (Jongens A1) en Mark Veeling (Jongens A1)
 
Jongens A1 9896  SV Phoenix JA3    15:25  15:55 Veld 1  info
Fluiten: Tim Klaren (Heren 1) en Willem Zegers (Heren Veteranen A)
Jongens C1 10010  CMHC JC1    11:45  12:15 Veld 1  info
Fluiten: Kiki van Dijk (Meisjes A1) en Daphne van den Berg (Meisjes A1)
Jongens D1 9569  HMHC JD2    09:55  10:25 Veld 1  info
Fluiten: Janna Brink (Meisjes A1) en Femke Spijker (Meisjes A1)