loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb

laat schema zien voor



25 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal meisjes A2 22537  MHV Maarssen MA3    16:20 VEENENDAAL
Fluiten: Christine Nellestijn (Dames 2) en Laura van der Leij (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes A2 22621  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA2    15:00 VEENENDAAL
Fluiten: Christine Nellestijn (Dames 2) en Laura van der Leij (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes A4 24001  MMHC Voordaan MA4    15:00 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
Zaal meisjes A4 24344  SV Phoenix MA4    15:40 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
Zaal meisjes B4 22250  Larensche Mixed Hockey Club MB8    14:20 VEENENDAAL
Fluiten: Ditte Herder (Jong Dames 1) en Fleur de Kwaasteniet (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes B4 22422  HMHC MB8    13:00 VEENENDAAL
Fluiten: Ditte Herder (Jong Dames 1) en Fleur de Kwaasteniet (Jong Dames 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C1 29884  SV Kampong Hockey MC2    12:20 VEENENDAAL
Fluiten: Quinten Koopmans (Heren 1) en Douwe Wassink (Heren 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C1 29712  MHV Maarssen MC1    11:00 VEENENDAAL
Fluiten: Douwe Wassink (Heren 1) en Quinten Koopmans (Heren 1)
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C5 32932  MHC Fletiomare MC9    14:00 VEENENDAAL
Fluiten: Gerard Rothuis (Heren Veteranen A) en Fleur Schouten (Zaal meisjes A3)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes C5 32946  't Spandersbosch MC9    15:20 VEENENDAAL
Fluiten: Gerard Rothuis (Heren Veteranen A) en Fleur Schouten (Zaal meisjes A3)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal meisjes D11 32243  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD2    15:00 LEERSUM
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
Zaal meisjes D11 32246  MHC Fletiomare MD6    15:40 LEERSUM
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
 
Zaal jongens A1 33133  MHC Muiderberg JA1    17:20 VEENENDAAL
Fluiten: Tim Klaren (Heren 1) en Marc Koopmans (Heren 1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1
Zaal jongens A1 33128  Hockey Club Houten JA23C    16:00 VEENENDAAL
Fluiten: Tim Klaren (Heren 1) en Marc Koopmans (Heren 1)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: veld 1


Agenda