loginvolg ons: 
    Instagram
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Maarten Jongejan V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Michelle Bolderman V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Annique van Beek V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 William Dijkgraaf V2 - CD
18:30 - 21:15 J Keepers maandag Barbera Snijders Blok- Boxelaar V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Maarten Jongejan V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Judith Baal V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Michelle Bolderman V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Annique van Beek V1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Maarten Jongejan V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Hidde van der Wilt V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Sterre Bouwmeester V3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens A2 Hidde van der Wilt V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Tim Klaren V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Sterre Bouwmeester V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jurre Booman V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Tim Klaren V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Thorvald Goosmann V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sterre Bouwmeester V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Koopmans V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JJ Keepers Femke Spijker
Zara Nieboer
V3 - A
17:30 - 21:15 J Keepers woensdag Barbera Snijders Blok- Boxelaar V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Maarten Jongejan V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Carlijn van Veenendaal V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Hidde van der Wilt V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Demi van de Scheur V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Maarten Jongejan V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Michelle Bolderman V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Esmée van den Berg V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Maarten Jongejan V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Michelle Bolderman V3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens A2 Marc Koopmans V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 William Dijkgraaf V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Annique van Beek V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 William Dijkgraaf V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Koopmans V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Annique van Beek V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JJ Keepers Femke Spijker V3 - A
17:30 - 19:00 Jongens D1 Demi van de Scheur V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Carlijn van Veenendaal V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Tim Klaren V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Sterre Bouwmeester V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Hidde van der Wilt V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Demi van de Scheur V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Tim Klaren V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Naudjan Peters V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sterre Bouwmeester V3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Hidde van der Wilt V1 - AB