loginvolg ons: 
    Instagram
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Gereserveerd Trainingsgroep V1 Hockeyschool HockeyWerkt
17:00 - 18:00 Meisjes B2 Tim Klaren V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 V1 - AB HockeyWerkt
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Annique van Beek V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Annique van Beek V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Tim Klaren V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 V1 - AB HockeyWerkt
18:15 - 21:00 J Keepers maandag Barbera Snijders Blok- Boxelaar V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tim Klaren V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 V1 - AB HockeyWerkt
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Annique van Beek V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Tim Klaren V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Hidde van der Wilt V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 Tim Klaren V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Hidde van der Wilt V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 William Dijkgraaf V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Judith Baal V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Koopmans V2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Tim Klaren V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Demi van de Scheur V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C3 V3 - AB HockeyWerkt
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Carlijn van Veenendaal V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Mirte Wildeboer V2 - AB
17:45 - 21:30 J Keepers woensdag Barbera Snijders Blok- Boxelaar V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 V3 - AB HockeyWerkt
19:00 - 20:30 Jongens C1 Demi van de Scheur V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D3 Carlijn van Veenendaal V1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 V3 - AB HockeyWerkt
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Hidde van der Wilt V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes B6 Tim Klaren V2 - AB
18:00 - 19:00 Gereserveerd Trainingsgroep V2 - AB Runner-up team Tim Klaren
19:00 - 20:30 Jongens B1 William Dijkgraaf V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tim Klaren V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Koopmans V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Annique van Beek V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Demi van de Scheur V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B2 Judith Baal V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C3 V3 - AB HockeyWerkt
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Carlijn van Veenendaal V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Mirte Wildeboer V2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Tim Klaren V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C4 V3 - AB HockeyWerkt
18:30 - 19:30 Meisjes D4 Hidde van der Wilt V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Demi van de Scheur V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Sterre Bouwmeester V1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Tim Klaren V2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B3 V3 - AB HockeyWerkt
19:30 - 20:30 Meisjes C6 Hidde van der Wilt V3 - CD
Agenda