loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 23 mrt - zat 30 mrt - zat 6 apr - zat 13 apr - zat 20 apr - zat 11 mei - zat 18 mei - zat 25 mei

laat schema zien voor



23 maart | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 27560  MMHC Voordaan MA2    15:00  15:30 Veld 1  info
Fluiten: Rosalie Schouten (Dames 1) en Marjolein Boers (Ondersteunende leden)
Meisjes A2 27531  MHC Soest MA4 45   15:00  16:15 uit -   info
Meisjes B1 25329  MHC Muiderberg MB1 55   16:05  17:30 uit -   info
Meisjes B2 25231  Dorsteti MB2    12:30  13:15 Veld 3  info
Fluiten: Madelief Bolderman (Meisjes A1) en Janna Brink (Meisjes A1)
Meisjes B3 25233  MHCN MB3 42   13:00  14:15 uit -   info
Meisjes B4 25278  MHC Fletiomare MB7    13:15  13:45 Veld 1  info
Fluiten: Susette Blom (Dames 1) en Maarten van der Bok
Meisjes B5 25304  HC Kromme Rijn MB2    11:15  11:45 Veld 3  info
Fluiten: Ruben Kok (Jongens A1) en Nathan Drost (Jongens A1)
Meisjes B6 25279  Schaerweijde MB8 37   16:35  17:45 uit -   info
Meisjes C1 48158  SV Phoenix MC2    11:00  12:00 Veld 1  info
Fluiten: Maarten van der Bok en Olaf Klaren (Jongens A1)
Meisjes C2 48110  SV Phoenix MC3 30   10:30  11:30 uit -   info
Meisjes C3 48099  Hockeyclub SCHC MC11    09:45  10:15 Veld 3  info
Fluiten: Romy van de Kraats (Meisjes B2) en Zara Christiaans (Meisjes B2)
Meisjes C4 48136  MHC Fletiomare MC8 45   13:30  14:45 uit -   info
Meisjes C5 48129  HC Rijnvliet MC3 35   13:40  14:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D1 46830  Schaerweijde MD2 37   07:50  09:00 uit -   info
Meisjes D2 46876  Hilversum MD5 50   07:40  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 46870  SV Kampong Hockey MD7 35   09:25  10:30 uit -   info
Meisjes D4 46810  Hockeyclub Amersfoort MD9    10:15  10:45 Veld 2  info
Fluiten: Noor Kennepohl (Meisjes A1) en Sacha van Schuppen (Meisjes A1)
 
Jongens A1 28780  Hilversum JA3    13:45  14:15 Veld 2  info
Fluiten: Martin Oude Booijink (Heren Veteranen A) en Bert Booman (Heren Veteranen A)
Jongens B1 26524  Gooische Hockey Club JB5 52   14:50  16:15 uit -   info
Jongens C1 49941  MHV Maarssen JC3    12:00  12:30 Veld 2  info
Fluiten: Noah de Man (Meisjes A1) en Lars van Brakel (Jongens A1)
Jongens D1 49217  MHC Maarn JD1    09:45  10:15 Veld 1  info
Fluiten: Maarten van der Bok en Fleur Dijkhuizen (Meisjes A1)