loginvolg ons: 
    Instagram
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Freek van der Wilt V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Olaf Klaren V1 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes D2 Kiki van Dijk V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Demi van de Scheur V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Mirte Veldhuizen
Sanne Quint
V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Freek van der Wilt V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Syl van Mourik V3 - CD
19:15 - 20:15 Meisjes B3 Kiki van Dijk V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Jaimey Terschegget V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Freek van der Wilt V1 - CD
20:15 - 21:15 Meisjes B4 Kiki van Dijk V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Quinten Koopmans V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Madelon van Son V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D4 Hidde van der Wilt V1 - CD
19:00 - 21:30 J Keepers maandag V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Sietse Nagtegaal V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tim Klaren V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Quinten Koopmans V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes D5 Hidde van der Wilt V1 - CD
20:00 - 21:00 Jong Dames 2 Sietse Nagtegaal V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Hidde van der Wilt V1 - CD
21:00 - 22:00 Jong Dames 1 Sietse Nagtegaal V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Froggies 1 Freek van der Wilt V2 - A
15:30 - 16:30 Froggies 2 Rania Zamouri V2 - B
15:30 - 16:30 Funkey Anne-Britt van Marsdijk V2 - C
15:30 - 16:30 Jongens 3F1 Jikkemijn van de Bovenkamp V1 - A
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1 Milou van Hardeveld V1 - B
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2 Fenne Nieboer V1 - C
15:30 - 16:30 Meisjes 3F3 Yasmin Venema V1 - D
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Freek van der Wilt V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Jikkemijn van de Bovenkamp V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Anne-Britt van Marsdijk V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Milou van Hardeveld V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Yasmin Venema V2 - B
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Hidde van der Wilt V2 - AB
18:45 - 20:15 Jongens A1 Sterre Bouwmeester V2 - CD
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 Femke Jullens V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Nicky Roelofs V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D3 Hidde van der Wilt V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Nicky Roelofs V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Freek van der Wilt V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Hidde van der Wilt V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C5 V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Tim Klaren V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Zara Nieboer V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Kiki van Dijk V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A3 Freek van der Wilt V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Madelon van Son V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Zara Nieboer V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tim Klaren V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Kiki van Dijk V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Freek van der Wilt V2 - AB
19:30 - 20:30 Dames Trimhockey Donderdag Zara Nieboer V3
20:00 - 21:00 Meisjes B4 Kiki van Dijk V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Rik van Brakel V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JJ Keepers Anne-Britt van Marsdijk V1 - D
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Anouk van der Meijden
Cas van den Berg
Pepijn de Wit
V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Fieke Romijn V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Jikkemijn van de Bovenkamp V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Rania Zamouri V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Milou van Hardeveld V2 - B
17:30 - 19:00 Jongens A1 Femke Jullens V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Olaf Klaren V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Hidde van der Wilt V1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Quinten Koopmans V3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 Tim Klaren V1 - CD
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 Hidde van der Wilt V1 - AB
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 Olaf Klaren V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Freek van der Wilt V2 - AB
19:30 - 20:30 Jong Dames 2 Quinten Koopmans V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Nicky Roelofs V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Hidde van der Wilt V1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 G-Hockey 1 Anouk van der Meijden
Laura van der Meijden
V3 - AB